MENU

Jabatan Kewangan
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nuraini binti Mohamed Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2503 nuraini.mohamed@mpklang.gov.my
Mohd Ameerul Faiz bin Ahmad Fuad Penolong Akauntan Samb. 2404 ameerul.faiz@mpklang.gov.my
Nazrul Faiz bin Mugiono Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2403 nazrul.faiz@mpklang.gov.my
Mohd Jeffry bin Mohd Annorwar Penolong Akauntan Kanan Samb. 2504 jeffry.annorwar@mpklang.gov.my
Norasnizah binti Karim Penolong Akauntan Samb. 2505 norasnizah.karim@mpklang.gov.my
Haslinda binti Hamzah Penolong Akauntan Samb. 2412 haslinda.hamzah@mpklang.gov.my
Nasuha binti Abd Majid Penolong Akauntan Samb. 2408 nasuha.majid@mpklang.gov.my
Ain Athirah binti Safrudin Penolong Akauntan Samb. 2410 ain.safrudin@mpklang.gov.my
Nurul Akmar binti Alias Penolong Akauntan Samb. 2409 akmar.alias@mpklang.gov.my
Nor Baizura binti Ishak Penolong Akauntan Samb. 2405 baizura.ishak@mpklang.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 20 Februari 2024 - 10:53am