MENU

Director Office
Name Designation Tel Fax Email
YBhg. Datin Paduka TPr. Noraini Binti Roslan Datuk Bandar 03-33715882 03-3374 3661 datuk.bandar@mbdk.gov.my
Siti Fairus binti Ishak Setiausaha Pejabat kepada YDP Samb.1601
Deputy YDP Office
Name Designation Tel Fax Email
YBrs. Tuan Mohd Zary Affendi Bin Mohd Arif Setiausaha 03-33727393 / 03-33755555 (Samb.1501) 03-33720344 /03-33716535 zary@mbdk.gov.my
Norhashimah binti Md Ariff Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 norhashimah.ariff@mpklang.gov.my
Intan Wazleena binti Ab. Wahab Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 wazleena.wahab@mpklang.gov.my
Siti Hawa binti Zakaria Setiausaha Pejabat Samb. 1610/1611 hawa.zakaria@mpklang.gov.my
Financial Department
Name Designation Tel Fax Email
Mohd Fairus bin Ali Timbalan Pengarah Kewangan Samb. 2401 03-3371 6645 fairus.ali@mpklang.gov.my
Salbieyana Akmal binti Ajlan Pembantu Tadbir kepada Pengarah Samb. 2411 salbieyana.akmal@mpklang.gov.my
Puteri Nurul Syafira binti Ramli Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2402 syafira.ramli@mpklang.gov.my
Saraswathy a/p Kandasamy Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2406 saraswathy.kandasamy@mpklang.gov.my
Last Updated: Tuesday, 20 February 2024 - 10:53am