MENU

Director Office
Name Designation Tel Fax Email
YBrs. TPr. Puan Hajah Noraini binti Roslan The President 03-33715882 03-3374 3661 ydp.noraini@mpklang.gov.my
Siti Fairus binti Ishak Pembantu Tadbir Khas kepada YDP Samb.1601
Deputy YDP Office
Name Designation Tel Fax Email
Puan Elya Marini Binti Darmin Deputy President/Secretary 03-33727393 / 03-33755555 (Samb.1501) 03-33720344 /03-33716535 elya@mpklang.gov.my
Nur Nadirah Binti Ahmad Secretary Samb. 1603
Norhashimah binti Md Ariff Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 norhashimah.ariff@mpklang.gov.my
Intan Wazleena Binti Ab. Wahab Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 wazleena.wahab@mpklang.gov.my
Siti Hawa binti Zakaria Setiausaha Pejabat Samb. 1610/1611 hawa.zakaria@mpklang.gov.my
Financial Department
Name Designation Tel Fax Email
Zate Aziana Binti Abdul Rahman Timbalan Pengarah Kewangan 03-3375 5555 (Samb. 2402) 03-33716645 zate.rahman@mpklang.gov.my
Noor Yasmin Bt Mohd Yussuf Pembantu Tadbir Kpd Pengarah Samb. 2411 salbieyana.akmal@mpklang.gov.my
Mohd Fairus Bin Ali Pen. Pengarah Kewangan Samb. 2502 fairus.ali@mpklang.gov.my
Last Updated: Friday, 5 August 2022 - 9:28am