MENU

Pejabat Datuk Bandar
 

YBhg. Datin Paduka TPr. Noraini Binti Roslan D.S.I.S.,P.P.T

Datuk Bandar
Majlis Bandaraya Diraja Klang
db.noraini@mbdk.gov.my
No. Tel. : 03-3371 5882
No. Faks : 03-3371 6535

Pejabat Setiausaha

YBrs. Tuan Mohd Zary Affendi Bin Mohd Arif 

Setiausaha / Timbalan Datuk Bandar
Majlis Bandaraya Diraja Klang
zary@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3372 7393
No. Faks : 03-3371 6535

Jabatan Khidmat Pengurusan

Puan Nurul Huda binti Bahrom

Pengarah
nurulhuda.bahrom@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. :1502
No. Faks : 03-3372 0344

Jabatan Kewangan

Encik Mohd Fairus bin Ali

Timbalan Pengarah
fairus.ali@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 2401
No. Faks : 03-3371 6645

Jabatan Kejuruteraan

Encik Zamri bin Othman

Pengarah
zamri.othman@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. 3201
No. Faks : 03-3373 6253

Jabatan Perancang Bandar Dan Desa

TPr. Hjh. Yusrina binti Mohamad Yusof

Pengarah
yusrina.yusof@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7840
No. Faks : 03-3371 0690

Jabatan Bangunan

Cik Haslinda binti Rantam

Pengarah
haslinda.rantam@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 7801
No. Faks : 03-3371 0685

Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta

Sr. Long Shalawati binti Mohd Sahit

Timbalan Pengarah
shalawati.sahit@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 5101
No. Faks : 03-3371 9418

Jabatan Undang-Undang

Puan Zulina binti Yahya

Pengarah
azmi.muji@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 8025
No. Faks : 03-3370 1059

Jabatan Kemasyarakatan

Encik Azhar bin Samsudin

Pengarah
azhar.samsudin@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 4114
No. Faks : 03-3373 0875

Jabatan Kesihatan

Encik Azmi bin Muji

Pengarah
azmi.muji@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 7301
No. Faks : 03-3373 5634

Jabatan Penguatkuasa

Encik Andry Arman bin Masrom

Pengarah
andry.masrom@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3374 8845
Samb. : 116
No. Faks : 03-3373 2169

Jabatan Pelesenan

Puan Zate Aziana binti Abdul  Rahman

Pengarah
zate.rahman@mbdk.gov.my

No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 6301
No. Faks : 03-3372 4591

 

Jabatan Landskap dan Rekreasi
 Puan Azzura binti Zainal

Timbalan Pengarah
azzura.zainal@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 7867
No. Faks : 03-3371 0702

Jabatan Komunikasi Korporat

Puan Norfiza binti Mahfiz

Pengarah
norfiza.mahfiz@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 1236
No. Faks : 03-3371 4644
 

Jabatan Teknologi Maklumat

Puan Nor Hasyimah binti Tamziz

Pengarah
norhasyimah.tamziz@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 1101
No. Faks : 03-3373 1909

Jabatan Perkhidmatan Persekitaran

Encik Zaireezal bin Ahmad Zainuddin

Pengarah
zaireezal.zainuddin@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3372 4820
Samb. : 102
No. Faks : 03-3373 7071

Jabatan Pusat Setempat

Puan Maizura binti Madzalan

Pengarah
maizura.madzalan@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 7872
No. Faks : 03-3371 0695

 

Jabatan Pesuruhjaya Bangunan

Sr. Amran bin Abdullah Hadi

Pengarah
arman.hadi@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 7925
No. Faks : 03-3370 1263

Bahagian Audit Dalam

Puan Normah binti Zainul
Abideen @ Zainol 

Ketua Bahagian Audit Dalam
normah.abideen@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 8049
No. Faks : 03-3370 1489

Bahagian Ukur Bahan

Puan Suziana binti Fiee

Ketua Bahagian Ukur Bahan
suziana.fiee@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 8010
No. Faks : 03-3373 1960

Unit Integriti

Cik Siti Samiha binti Samion

Ketua Unit Integriti
samiha.samion@mbdk.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 3208
No. Faks : 03-3371 6535

<--pagebreak--><--pagebreak-->

Tarikh Kemaskini : 08/02/2024

Last Updated: Tuesday, 20 February 2024 - 10:53am