MENU

Jabatan Pusat Setempat

Cik Faridahwati Binti Mohd Salleh
Pengarah
faridahwati.salleh@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7872
No. Faks : 03-3371 0695

Jabatan Pesuruhjaya Bangunan

Encik Sr. Ari Bin Haji Adam
Pengarah
ari.adam@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7888
Sam. : 7925
No. Faks : 03-3370 1263

Bahagian Audit Dalam

Puan Suziana Binti Fiee
Ketua Audit Dalam
suziana.fiee@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7918
No. Faks : 03-3370 1263

Unit Integriti

Cik Siti Samiha Binti Samion
Ketua Unit Integriti
samiha.samion@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 3208
No. Faks : 03-3371 6535

Unit Litigasi dan Pendakwaan

Puan Zulina Binti Yahya
Ketua Unit Litigasi dan Pendakwaan
zulina.yahya@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8023
No. Faks : 03-3370 1059

-

Unit Pasar Besar Meru & Kapar

Encik Mohamad Shukri Bin Abd.Majid
Ketua Unit Pasar Besar Meru & Kapar
shukri.majid@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3342 6140