MENU

Pejabat Yang Dipertua

YBrs. Dr. Ahmad Fadzli bin Ahmad Tajuddin

Yang Dipertua
Majlis Perbandaran Klang
afadzli@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3371 5882
No. Faks : 03-3371 6535

Pejabat Setiausaha

Puan Elya Marini Binti Darmin

Setiausaha
Majlis Perbandaran Klang
elya@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3372 7393
No. Faks : 03-3371 6535

 

Jabatan Khidmat Pengurusan

Puan Sr. Long Shalawati Binti Mohd Sahit

Pengarah
shalawati.sahit@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. :1502
No. Faks : 03-3372 0344

Jabatan Kewangan

Puan Zate Aziana Binti Abdul  Rahman

Pengarah
zate.rahman@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 2401
No. Faks : 03-3371 6645

Jabatan Kejuruteraan

Encik Zamri Bin Othman

Pengarah
zamri.othman@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. 3201
No. Faks : 03-3373 6253

 

Jabatan Perancang Bandar Dan Desa

Encik Zailani Bin Panot

Pemangku Pengarah
zailani.panot@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7840
No. Faks : 03-3371 0690

 

Jabatan Bangunan

Encik  Ahmad Khairi Bin
Md Yusof

Pengarah
khairi.yusof@mpklang.gov.my 
No. Tel : 03-3375 7801
No. Faks : 03-3371 0685

Jabatan Penilaian

Puan Sr. Hazliza Binti Md Salleh

Pengarah
hazliza.salleh@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 5101
No. Faks : 03-3371 9418

 

Jabatan Pengurusan Harta

Encik Helmey Bin Mohamed Rashid

Pengarah
helmey.rashid@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7908
No. Faks : -

 

Jabatan Undang-Undang

Puan Zulina Binti Yahya

Pengarah
zulina.yahya@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8025
No. Faks : 03-3370 1059

 

Jabatan Kemasyarakatan

Puan Normah Binti Zainul
Abideen @ Zainol 

Pengarah
normah.abideen@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 4114
No. Faks : 03-3373 0875

Jabatan Penguatkuasa

Encik Shahrul Hazri Bin Abd Majid

Timbalan Pengarah
hazri.majid@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3374 8845
Samb. : 116
No. Faks : 03-3373 2169

Jabatan Pelesenan

Y.Bhg. Datin Fadzilah Binti Abdul Aziz

Pengarah
fadzilah.aziz@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 6301
No. Faks : 03-3372 4591

Jabatan Pengurusan Pasar & Penjaja

Encik Azhar Bin Samsudin

Pengarah
azhar.samsudin@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8020
No. Faks : 03-3374 8459

 

Jabatan Perkhidmatan Persekitaran

Encik Zaireezal Bin Ahmad Zainuddin

Pengarah
zaireezal.zainuddin@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3372 4820
Samb. : 102
No. Faks : 03-3373 7071
 

Jabatan Taman dan Rekreasi

Encik Dawari Bin Daud

Pengarah
dawari.daud@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3371 0701
No. Faks : 03-3371 0702

 

Jabatan Komunikasi Korporat

Puan Norfiza Binti Mahfiz

Pengarah
norfiza.mahfiz@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 1236
No. Faks : 03-3371 4644
 

Jabatan Teknologi Maklumat

Puan Nor Hasyimah binti Tamziz

Pengarah
norhasyimah.tamziz@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 1101
No. Faks : 03-3373 1909

Jabatan Kesihatan

Encik Azmi Bin Muji

Pengarah
azmi.muji@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 7301
No. Faks : 03-3373 5634

Jabatan Pusat Setempat

Cik Faridahwati Binti Mohd Salleh

Pengarah
faridahwati.salleh@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7872
No. Faks : 03-3371 0695
 

Jabatan Pesuruhjaya Bangunan

Puan Sr. Hani Suryati Binti Abd. Rahman

Pengarah
hani.suryati@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7925
No. Faks : 03-3370 1263

Unit Penyampaian Perkhidmatan (SDU)​

Encik Andry Arman Bin Masrom

Ketua Unit SDU
andryarman@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 2614
No. Faks : 03-3371 6535

Bahagian Audit Dalam

Puan Suziana Binti Fiee

Ketua Audit Dalam
suziana.fiee@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8049
No. Faks : 03-3370 1489

 

Bahagian Ukur Bahan

Puan Nurul Huda Binti Bahrom

Ketua Bahagian Ukur Bahan
nurulhuda.bahrom@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8010
No. Faks : 03-3373 1960

 

Unit Integriti

Cik Siti Samiha Binti Samion

Ketua Unit Integriti
samiha.samion@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 3208
No. Faks : 03-3371 6535

<--pagebreak--><--pagebreak--><--pagebreak-->

Kemaskini Terakhir: Selasa, 20 Oktober 2020 - 12:00pm