MENU

Unit Akaun dan Gaji
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
mohd sobrie Mohd Sobrie Bin Rahmat Penolong Akauntan 03-3375 5555 Samb. 2406 sobrie.rahmat@mpklang.gov.my
Talian Am Talian Am Samb. 2408 / 2409
Unit Bajet dan Bayaran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
amirul faiz Mohd Ameerul Faiz Bin Ahmad Fuad Penolong Pengarah Kewangan 03-3375 5555 Samb. 2404 meerul.faiz@gmail.com
haslinda hamzah Haslinda Binti Hamzah Penolong Akauntan 03-3375 5555 Samb. 2412 haslinda.hamzah@mpklang.gov.my
ain athirah Ain Athirah Binti Safrudin Penolong Akauntan 03-3375 5555 Samb. 2410 ain.safrudin@mpklang.gov.my
Talian Am Talian Am Samb. 1253/1254/2412
Bahagian Pengurusan Hasil (Unit Hasil & Kutipan)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nuraini Binti Mohamed Penolong Pengarah Kewangan 03-3375 5555 Samb. 2503 nuraini.mohamed@mpklang.gov.my
Siti Aishah Binti Zulkifly Timbalan Pengarah Kewangan 03-3375 5555 Samb. 2501 aishah.zulkifly@mpklang.gov.my
raja khairun nadirah Raja Khairun Nadhirah Binti Raja M Salleh Penolong Akauntan 03-3375 5555 Samb. 2506 nadhirah.salleh@mpklang.gov.my
nadia syafanis Nur Nadiah Syafanis Binti Mohd Rosli Penolong Pegawai Tadbir 03-3375 5555 Samb. 2508 nadiah.rosli@mpklang.gov.my