MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
dato yasid YBhg. Dato' Haji Mohamad Yasid Bin Bidin Yang Dipertua 03-33715882 yasid@mpklang.gov.my
Norimah Binti Danuri Pembantu Tadbir Khas kepada YDP Samb 1601 norimah.danuri@mpklang.gov.my
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nur Nadirah Binti Ahmad Pembantu Tadbir Khas kepada TYDP Samb 1501/1603 03-3371 6535
Puan Elya Marini Binti Darmin Puan Elya Marini Binti Darmin Timbalan Yang DiPertua / Setiausaha Ext 1501/1603 03-3371 6535
Bahagian Sekretariat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norhashimah Binti Md Arif Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 03-3372 0344 norhashimah.ariff@mpklang.gov.my
Intan Wazleena Binti Ab. Wahab Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 03-3372 0344 wazleena.wahab@mpklang.gov.my
Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zate Aziana Binti Abdul Rahman Pengarah Kewangan 03-3371 2717 Samb. 2401 zate.rahman@mpklang.gov.my
Salbieyana akmal Salbieyana Akmal Binti Ajelan Pembantu Tadbir Kpd Pengarah 03-3375 5555 Samb. 2401
Unit Akaun dan Gaji
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
norasnizah Norasnizah Binti Karim Penolong Akauntan 03-3375 5555 Samb. 2407 norasnizah.karim@mpklang.gov.my
nurul akmar Nurul Akmar Binti Alias Penolong Akauntan 03-3375 5555 Samb. 2409 akmar.alias@mpklang.gov.my