MENU

Director Office
Photo Name Designation Tel Fax Email
YBrs. Dr. Ahmad Fadzli bin Ahmad Tajuddin The President 03 -33715882 03 - 33743661 afadzli@mpklang.gov.my
Norimah Binti Danuri Pembantu Tadbir Khas kepada YDP 03-33755555 (Samb.1601) norimah.danuri@mpklang.gov.my
Deputy YDP Office
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Elya Marini Binti Darmin Puan Elya Marini Binti Darmin Deputy President/Secretary 03-3375 5555 (Samb.1501/1603) 03-3371 6535 elya@mpklang.gov.my
Nur Nadirah Binti Ahmad Secretary 03-3375 5555 (Samb.1501/1603)
Secretariat

Photo Name Designation Tel Fax Email
Norhashimah Binti Md Arif Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 03-3372 0344 norhashimah.ariff@mpklang.gov.my
Intan Wazleena Binti Ab. Wahab Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 03-3372 0344 wazleena.wahab@mpklang.gov.my
Treasury Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Zahrin Bin Md Nasir Pengarah Kewangan Samb. 2401 / 03-3371 2717 03-3371 6645 zate.rahman@mpklang.gov.my
Salbieyana akmal Noor Yasmin Bt Mohd Yussuf Pembantu Tadbir Kpd Pengarah Samb. 2411 salbieyana.akmal@mpklang.gov.my
Siti Aishah Binti Zulkifly Timbalan Pengarah Kewangan 03-3375 5555 Samb. 2501 aishah.zulkifly@mpklang.gov.my
Unit Akaun dan Gaji
Photo Name Designation Tel Fax Email
Nazrul Faiz Bin Mugiono Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2403 nazrul.faiz@mpklang.gov.my
Last Updated: Sunday, 24 January 2021 - 7:01pm